Stylistkom Ewy Farnej puściły nerwy. Nazwały jej fanów “zaściankowymi”

19%
80%
Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Dirty Fingers Style to nowy modowy projekt, który ubiera coraz więcej młodych polskich celebrytów. Od niedawna przygotowuje stylizacje Dody, a na imprezę MTV Mobile Pożegnanie lata ubrał też Ewę Farną, co spowodowało ostrą krytykę i wzburzenie internautów-fanów piosenkarki. Głównie za opaskę ze zgniecioną puszką na głowie. Awantura skończyła się tym, że stylistki Dirty Fingers wyzwały fanów Farnej od zaściankowych i zamkniętych ludzi.

Ewa Farna na imprezie MTV Mobile wystąpiła w czarnym topie z napisem Afro Gang z kolekcji zespołu Afromental (można go kupić TUTAJ za 59,99 zł), do którego dobrała czarną rozkloszowaną mini z tiulową falbanką i czarne lakierowane botki z odkrytymi palcami. Jakby tego było mało, na głowie miała opaskę ze… zgniecioną puszką.

I właśnie ta puszka wywołała ostrą krytykę internautów. Na profilu Dirty Fingers na Facebooku fani Farnej zarzucili stylistkom, że kopiują cudze pomysły (w takiej puszce pokazała się na jednym z koncertów Lady Gaga), a także że piosenkarka była przebrana, a nie ubrana w tej stylizacji. Dziwadło, zeszpecona, tandeta – takie epitety padały pod adresem stylizacji.

Stylistkom Dirty Fingers chyba puściły nerwy, bo w odpowiedzi internautom napisały:

hahahahh gratuluje jeśli myślicie, ze artyści powinni się przejmować Pudelkiem i internetem;))))) Eh zajmijcie się czymś ważnym w życiu, bo od stresu dostaje się zmarszczek, a ty od rana taka nerwowa:)) już spokojnie, to tylko puszka, a taka sensacja dookoła:)))))

Kolejnej krytyczce, która sugerowała, aby na następną imprezę ktoś inny stylizował Ewę Farną, odpisały:

Nie wierzę, nie masz większych zmartwień w życiu?? Tylko to kto kogo będzie stylizować do programu telewizyjnego?? Wyjdź z domu, zobacz ile rzeczy czeka na Ciebie! Świat jest niesamowity i nie kończy się na ekranie komputera.

Na koniec napisały, co sądzą o fanach piosenkarki:

Żeby zakończyć ten ciężki dzień:) Puszki we włosach użyłyśmy pol roku przed Gagą, więc nie ma o czym mówić. I please idźcie już spać, bo to strasznie przygnębiające, że młodzi ludzie mogą być aż tak zaściankowi i zamknięci. Jedźcie gdzieś, poznajcie ciekawych ludzi, otwórzcie głowy, ubierajcie się jak chcecie i dobrze się bawcie! Bo o to chodzi w modzie:))

Hmm, stylistkom z Dirty Fingers życzymy więcej dystansu do swoich projektów.

A co Wy o tym sądzicie?

Tak przebiegała korespondencja stylistów Farnej z internautami:

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.