Ilona Felicjańska w luksusowych markach na gali MTV EMA Pre Party 2015

100%
Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Na wczorajszej gali MTV EMA Pre Party 2015 pojawiła się również Ilona Felicjańska. Modelka tym razem wystąpiła w czarnej stylizacji ze skórzaną ramoneską. 

Kurtka pochodziła od Hugo Bossa. Pod nią Ilona Felicjańska włożyła czarną luźną mini od Versace, zdobioną na dekolcie satynowymi wstawkami.

Mocnym akcentem był masywny srebrny naszyjnik z kwiatami, który pochodził od Pradelle. Piękny naszyjnik powstał z naturalnych roślin ręcznie pokrytych srebrem, a modelka jest twarzą tej marki.

Stylizacji dopełniały skórzane muszkieterki Carinii. Nieco mniej podobały się nam kabaretki i fioletowa kopertówka od Liu Jo, która ożywiła ciemny wygląd.

Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.