Jourdan Dunn pokazała swoje obłędnie długie nogi w złotej mini od Antonio Berardiego

 
100%
Fot. Capital Pictures, Zumapress/FORUM

Taką mikroskopijnie krótką mini może założyć tylko modelka. Brytyjska supermodelka Jourdan Dunn wyglądała absolutnie fantastycznie na premierze nowego sezonu serialu Absolutnie fantastyczne, która odbyła się w środę 29 czerwca w Londynie. Wystąpiła w złotej mini od Antonio Berardiego. 

Superkrótka sukienka w kolorze nude miała złote haftowane aplikacje i asymetryczny dół. Z przodu była ekstremalnie krótka, na szczęście, miała dłuższy tył, co zapobiegło wpadkom modowym, gdyby modelka musiała się schylić na premierze.

Do sukienki Jourdan Dunn dobrała delikatną złotą biżuterię i aksamitne sandałki w kolorze wina.

Nawet manicure i pedicure w pięknym bordowym kolorze był idealnie dostosowany do stylizacji.

Zachwycająca.

Absolutely Fabulous Premiere / XPOSUREPHOTOS.COM , kod: 198665-22 Absolutely Fabulous: The Movie Film Premiere Jourdan Dunn arrives for the world premiere of "Absolutely Fabulous" at Leicester Square in London Jourdan Dunn arrives for the world premiere of "Absolutely Fabulous" at Leicester Square in London

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.