Subtelna i kobieca kolekcja biżuterii zaprojektowana przez Agnieszkę Kawiorską

Fot. Magdalena Kozicka/Fuerza

Zmysłowa sesja zdjęciowa z Agnieszką Kawiorską w roli głównej promuje pierwszą autorską kolekcję biżuterii zaprojektowanej przez aktorkę – Fuerza by Agnieszka Kawiorska.

Marka Fuerza już po raz drugi zaprosiła do współpracy gwiazdę. Tym razem aktorkę Agnieszkę Kawiorską, znaną z popularnych seriali Pierwsza miłość, Na Wspólnej czy Barwy szczęścia. Pierwszą gwiazdorską linię biżuterii dla Fuerza zaprojektowała Honorata Witańska.

Agnieszka Kawiorska, która na co dzień preferuje styl sportowej elegancji, tym razem zaprezentowała się w niezwykle kobiecej i zmysłowej odsłonie – w body i sukienkach od projektantki Gosi Strojek. Stylizacje przygotowały Monika Mirowska i Ewa Nierzwicka z Inner stylists.

Biżuteria, którą zaprojektowała aktorka, wyróżnia się minimalizmem połączonym z kobiecością i elegancją. W kolekcji znajdziemy subtelne i delikatne łańcuszki oraz bransoletki, w których naturalne kamienie są w wyszukany sposób połączone z kryształkami. Te uniwersalne precjoza można nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjście.

Fuerza to młoda polska marka, która ma już liczne grono wiernych fanów wśród gwiazd. Jej biżuterię noszą m.in. Anna Popek, Ewa Wachowicz, Paulina Drażba, Dorota Czaja.

agnieszka kawiorska1 agnieszka kawiorska2 agnieszka kawiorska3 agnieszka kawiorska4 agnieszka kawiorska5

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.