Honorata Witańska w stroju Gosi Strojek i biżuterii Fuerza

 
100%
Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Na premierze nowej kolekcji polskiej marki obuwniczej pojawiła się Honorata Witańska. Aktorka znana z serialu Barwy szczęścia wystąpiła na imprezie w stylu sportowej elegancji.

Aktorka wybrała na tę okazję komplet od polskiej projektantki Gosi Strojek. Do czarnego topu dobrała kopertową asymetryczną białą spódnicę. Kontrasty są bardzo modne w tym sezonie.

Ze strojem świetnie współgrały czerwone sportowe sneakersy, które ożywiły wygląd.

Stylizacji dopełniała piękna delikatna biżuteria od Fuerza z kolekcji Agnieszka Kawiorska by Fuerza– złote subtelne łańcuszki oraz bransoletki. Honorata Witańska jest ambasadorką tej marki.

Premiera nowej kolekcji butow na jesien zima 2016/2017 Marka Carinii i Maja Sablewska Premiera nowej kolekcji butow na jesien zima 2016/2017 Marka Carinii i Maja Sablewska Premiera nowej kolekcji butow na jesien zima 2016/2017 Marka Carinii i Maja Sablewska

Premiera nowej kolekcji butow na jesien zima 2016/2017 Marka Carinii i Maja Sablewska

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.