Zachwycająca Ilona Felicjańska w sukience od 303 Avenue na wernisażu Arcadiusa Mauritza

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Wczoraj w Warszawie odbył się wernisaż wystawy My name is Arcadius. Podsumowuje ona dotychczasową pracę artystyczną fotografa gwiazd – Arcadiusa Mauritza. Nie mogło na niej zabraknąć Ilony Felicjańskiej, która jest jedną z ulubionych muz artysty. 

Na wernisażu modelka wystąpiła w białej sukience polskiej marki 303 Avenue.

Nowoczesna sukienka – koszula miała asymetryczny dół, wykończony z tyłu modnymi plisami.

Ilona Felicjańska dobrała do niej piękne okulary od Nine oraz delikatną biżuterię od Pradelle.

Nie podobają mi się buty, które skracają kostkę. Wolałabym zamiast nich delikatne sandałki z paseczkami lub sportowe sneakersy, podkreślające wakacyjny luz. Ale to drobiazg, który nie powinien nam przesłaniać pięknej wakacyjnej stylizacji, idealnie pasującej do Ilony Felicjańskiej.

Wystawa Arcadiusa Mauritza to ponad 40 portretów polskich osobistości medialnych m.in. Ilony Felicjańskiej, Sławka Uniatowskiego, Ryszarda Rembiszewskiego, Eweliny Lisowskiej, Patricii Kazadi, Moniki Mrozowskiej, Łukasza Jakóbiaka, Magdaleny Ogórek.

Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska Ilona Felicjanska

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.