Scarlett Johansson w garniturze z Atelier Versace na gali amfAR w Nowym Jorku

Agencja FORUM

W środę 8 lutego w Nowym Jorku odbyła się coroczna charytatywna gala amfAR. Wśród wielu gwiazd, które pojawiły się na uroczystości była Scarlett Johansson. Amerykańska aktorka wystąpiła na czerwonym dywanie w specjalnie dla niej uszytym garniturze z Atelier Versace. 

Inspirowany męskim strojem komplet składał się z dopasowanej marynarki z białym jedwabnymi klapami i głębokim dekoltem oraz prostych spodni z szerokimi nogawkami.

Scarlett Johansson dobrała do niego czarne szpilki oraz białą geometryczną kopertówkę – również od Versace.

Diamentowe kolczyki były ukoronowaniem tej stylizacji.

Nowocześnie seksownie, doskonale.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.