Victoria Beckham w kolorowym komplecie z własnej kolekcji na ulicach Nowego Jorku

Fot. The Mega Agency/FORUM

Victoria Beckham chyba na dobre porzuciła czarne stroje. Coraz częściej projektantkę spotkać można w bajecznie kolorowych kompletach. Nie obawia się łączyć ze sobą kolorów w sposób niekonwencjonalny. We wtorek 7 lutego celebrytka została zauważona przez paparazzich, jak wychodziła ze swojego biura w Nowym Jorku. 

Victoria Beckham miała na sobie dzianinowy czerwony komplet – dopasowany długi sweter z dekoltem w serek i spódnicę midi, lekko rozkloszowaną na dole.

Projektantka dobrała do zestawu błękitną koszulową bluzkę. Zestaw pochodził oczywiście z kolekcji Victorii Beckham. 

Stylizacji dopełniały proste czarne botki z wycięciem na stopie.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.