Anna Próchniak w karminowej sukni od Joanny Klimas na premierze serialu “Belle Epoque”

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

W czwartek 9 lutego w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się premiera nowego kostiumowego serialu TVN Belle Epoque. Film zobaczymy na antenie TVN już 15 lutego. Na uroczystym pokazie nie mogło zabraknąć gwiazd tej produkcji. Wśród nich była Anna Próchniak, znana z ról w takich filmach jak Miasto 44 (grała rolę Kamy) czy Niewinne (Zofia). 

Na ściance fotoreporterskiej Agnieszka Próchniak wystąpiła w karminowej sukience od Joanny Klimas, z dekoltem w kształcie litery V, rozkloszowaną spódnicą i jedwabną taśmą w talii.

Młoda aktorka dobrała do niej geometryczną kopertówkę z Mango, która wyglądała nieco tandetnie przy tym stroju.

Stylizacji dopełniały wiszące kolczyki, a wisienką na torcie była czerwona szminka i delikatny, niemal niewidoczny makijaż.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.