Katie Holmes w kreacji od Marchesy w stylu Bollywood na Tygodniu Mody w Nowym Jorku

Fot. Zumapress/FORUM

Katie Holmes była jedną z gwiazd, które pojawiły się na corocznym wydarzeniu modowym Go Red For Women, które odbywało się podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody w czwartek 9 lutego na Manhattanie. W pokazie mody, który ma przypominać kobietom, aby dbały o swoje serca, wzięło udział ok. 20 gwiazd w czerwonych sukniach od najlepszych projektantów mody. 

Katie Holmes wystąpiła na tym wydarzeniu w sukni od Marchesy. Oczywiście czerwonej. Suknia pochodziła z archiwalnej kolekcji marki na Wiosnę 2013 r.

Kreacja z delikatnej siateczki miała ornamentalne zdobienia z kryształaków i koralików, a także kilkuwarstwową spódnicę z modnych w tym sezonie frędzelków.

Katie Holmes dobrała do sukni proste seledynowe sandałki, które zupełnie nie pasowały do tej kreacji.

Sukienka nie wygląda atrakcyjnie na ściance, zyskuje dopiero w czasie ruchu, kiedy frędzle zaczynają się poruszać.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.