Weronika Rosati w burgundowej mini z Self-Portrait na premierze serialu “Belle Epoque”

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

Na premierze nowego serialu TVN Belle Epoque, który odbyła się w czwartek 9 lutego w Warszawie, nie mogło zabraknąć Weroniki Rosati, jednej z gwiazd tej produkcji. Na pokazie dwóch pierwszych docinków aktorka wystąpiła w burgundowej mini od londyńskiej marki Self-Portrait. 

Aktorka rzadko wybiera kreacje innych marek i na ściankach najczęściej pojawia się w strojach zaprojektowanych przez swoją mamę, Teresę Rosati.

Tym razem zdecydowała się na koronkową sukienkę z kilkuwarstwową spódnicą i falbankami na rękawach.

Dobrała do niej kremową pikowaną torebkę od Chanel oraz lakierowane szpilki w tym samym kolorze.

W takiej samej kreacji dokładnie rok temu, również w lutym, pojawiła się Agnieszka Szulim na prezentacji wiosennej ramówki TVN.

Która gwiazda wyglądała w niej lepiej? zagłosuj w naszej sondzie umieszczonej obok. 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.