Beyonce w naszyjniku za 12 mln dolarów na rozdaniu nagród Grammy Awards 2017

Fot. Reuters/FORUM

Beyonce była bezapelacyjnie królową na rozdania nagród muzycznych Grammy Awards 2017, które odbyło się w niedzielny wieczór 12 lutego w Los Angeles. Wcale nie z powodu nagród, które dostała, bo zgarnęła zaledwie dwie statuetki – za płytę Lemonade i teledysk Formation

Najbardziej spektuakularne okazało się jej wystąpienie. Gwiazda, jak wiadomo od niedawna, spodziewa się bliźniaków. Na gali Grammy Awards 2017 wystąpiła w dwóch kreacjach. Obie zostały zaprojektowane przez Petera Dundasa, do niedawna dyrektora kreatywnego marki Roberto Cavalli. Od października 2016 roku projektant pracuje na własne nazwisko.

Nagrody Beyonce odebrała w bordowej cekinowej kreacji mocno opinającej brzuszek, z ogromnym prostokątnym dekoltem, który eksponowal piękny biust Beyonce.

Szyję i dekolt zdobił przepiękny naszyjnik od Lorraine Schwartz, z ogromnymi diamentami. Kosztował 12 mln dolarów.

Występ Beyonce na scenie również uatrakcyjniła kreacja od Petera Dundasa. Tym razem gwiazda wystąpiła w złotej stylizacji, której nie powstydziłby się sam król Midas. Złota prześwitująca kreacja była oczywiście szyta na zamówienie piosenkarki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.