Monica Bellucci w romantycznej sukni od Valentino na premierze “Traviaty”

Fot. EFE/FORUM

Jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze opery Traviata w czwartek 9 lutego w Walencji, była włoska aktorka Monica Bellucci. Gwiazda rzadko pojawia się na czerwonym dywanie w innej kreacji niż czarna, dlatego zaskoczyła publiczność piękną czerwoną suknią. 

Włoska piękność zdecydowała się na romantyczną szyfonową suknię od Valentino. Zresztą sam włoski projektant towarzyszył jej w tym wielkim dniu.

Zwiewna kreacja miała opuszczane ramiona, kokardę pod biustem, plisowaną spódnicę i romantyczne falbanki.

Monica Bellucci dobrała do niej czerwono-czarną kopertówkę w kształcie puzderka z imitacji wężowej skórki.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.