Odważna stylizacja Heidi Klum w mini od Philippa Pleina na Grammy Awards 2017

Fot. The Mega Agency/FORUM

Heidi Klum również nie zabrakło na rozdaniu nagród muzycznych Grammy Awards 2017 w niedzielny wieczór 12 lutego w Los Angeles. Modelka, która ma tendencję do pokazywania zbyt wiele, tym razem postanowiła wyeksponować tylko nogi. 

Heidi Klum zdecydowała się na prostą srebrną sukienkę od młodego niemieckiego projektanta Philippa Pleina mieniącą się kryształkami, do której dobrała geometryczną bordowo-czarno-srebrną kopertówkę w kształcie puzderka.

Stylizacji dopelniały kolczyki w kształcie kół od Lorraine Schwartz, zdobione diamencikami.

Zbyt masywne i ciężkie do tej stylizacji wydawały się srebrne sandały na niebotycznej platformie od Giuseppe Zanottiego.

Niestety, spod sukienki prześwitywała czarna bielizna. Czy to odpowiednia kreacja dla 43-letniej modelki? Nowocześnie i młodzieńczo czy też Heidi Klum wyglądała tak, jakby zapomniała spodni? Co o tym sądzicie?

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.