Kim Kardashian w samym żakiecie od Jacquemus na ulicach Nowego Jorku

Fot. AKM Images, The Mega Agency/FORUM

Kim Kardashian została zauważona przez paparazzich we wtorek 14 lutego w Nowym Jorku. Gwiazda reality show przyjechała tam na Nowojorski Tydzień Mody, gdzie jej mąż Kanye West będzie miał pokaz swojej kolekcji. 

Kim Kardashian, która zazwyczaj wybiera obcisłe i prześwitujące stroje, tym razem zdecydowała się na ciekawy żakiet inspirowany męską marynarką. Celebrytka potraktowała go jako sukienkę. Wyszła w nim na ulicę, chociaż w Nowym Jorku pogoda nie rozpieszcza mieszkańców.

Szara mini pochodząca od Jacquemus w tenisowe paski, świetnie podkreślała kobiecą figurę i szczupłą talię celebrytki.

Kardashianka dobrała do niej szare botki marki Yeezy, która należy do jej męża.

Męski krój w szalenie kobiecym wydaniu.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.