Księżna Catherine w żakiecie inspirowanym latami 60. i stylem Brigitte Bardot. Zobacz, gdzie go kupić

Fot. Zumapress/FORUM

Księżna Catherine odwiedziła we wtorek 14 lutego kadetów sił powietrznych RAF w Stamford w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji zdecydowała się na sportowy wygląd, któremu elegancji dodawała marynarka inspirowana militarnym stylem. 

Piękny żakiet z kolekcji Alberty Ferretti – Philosophy di Lorenzo Serafini – w kolorze wina zdobiony był złotymi guzikami. Można go kupić TUTAJ za 1515 dolarów. Kolekcja ta jest inspirowana inspirowany twórczością francuskiego projektanta Jeana Bouquina, który słynął z ubierania gwiazd w St Tropez w latach 60., w tym ikony stylu Brigitte Bardot. 

Księżna Catherine dobrała do niego obcisłe czarne spodnie z Zary oraz zamszowe muszkieterki od Stuarta Weitzmana.

Stylizacji dopełniały kolczyki od Kiki McDonough.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.