Victoria Beckham w przezroczystej spódnicy ze swojej kolekcji na Jesień 2017

Fot. AKM Images/FORUM

Victoria Beckham została zauważona przez paparazzich w niedzielę 12 lutego w Nowym Jorku. Elegancka zazwyczaj projektantka tym razem zaskoczyła swoją nieco frywolną stylizacją.

Victoria Beckham wybrała granatową zwiewną spódnicę z prześwitującym stanem. Pochodziła już z jej kolekcji na Jesień 2017. Wstawka z przezroczystego materiału odsłaniała zgrabną nogę projektantki.

Gdyby nie długa koszulowa bluzka, widać byłoby bieliznę celebrytki.

Stylizacji dopełniały czarne dodatki – kozaki i torebka w kształcie kuferka.

Czy taka spódnica jest odpowiednia w ciągu dnia? Trochę wyglądało to tak, jakby projektantka założyła na koszulę rajstopy, a nie spódnicę.

Co o tym sądzicie?

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.