Posągowa Nicole Kidman w sukni od Armani Prive na gali rozdania Oscarów 2017

Fot. Zumapress, Reuters/FORUM

Nie mogło zabraknąć Nicole Kidman na gali rozdania Oscarów 2017, która odbyła się w niedzielę 26 lutego w Hollywood. Na czerwonym dywanie amerykańska aktorka wystąpiła w sukni od Armani Prive. 

Kreacja nawiązuje do kolekcji Wiosna 2017 Couture, ale jest specjalnie szyta na tę okazję.

Cielista suknia, mocowana na szyi, z odkrytymi plecami jest zdobiona wzorami z kryształków różnej wielkości.

Nicole Kidman dobrała do niej proste lakierowane sandałki w kolorze nude oraz piękną biżuterię od Harry’ego Winstona, w tym wiszące kolczyki z rubinami.

Nieco przeszkadzała mi czerwona szminka, która niezbyt dobrze współgrała z rubinami, ale dodała koloru dość mdłej stylizacji.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.