Meryl Streep w kreacji od Eliego Saaba na gali rozdania Oscarów 2017

Fot. Capital Pictures/FORUM

Mery Streep była jedną z gwiazd (wraz z Javierem Bardemem) prezentujących zwycięzców w czasie gali rozdania Oscarów 2017 w niedzielną noc 26 lutego w Hollywood. Na scenie amerykańska aktorka wystąpiła w kreacji od Eliego Saaba. 

Komplet w morskim odcieniu składał się z sukni z trenem z opuszczanymi ramionami i górą zdobioną haftowanymi aplikacjami oraz prostych spodni z tego samego materiału.

Meryl Streep dobrała do stroju proste satynowe sandałki typu peep toe na platformie.

Odważna kombinacja sukni i spodni sprawiła, że aktorka wyglądała lepiej na gali niż wiele młodszych gwiazd.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.