Dorota Gardias w hollywoodzkiej sukni od Violi Piekut na urodzinach marki Apart

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Na 40. urodzinach marki jubilerskiej Apart, które odbyły się we wtorek 28 lutego w Warszawie, nie mogło zabraknąć Doroty Gardias, dziennikarski stacji TVN. 

Na jubileuszowym balu Dorota Gardias wystąpiła w ogniście czerwonej kreacji od Violi Piekut. Jak zdradziła projektantka, suknia była specjalnie przygotowana na tę okazję.

Miała gorsetową górę, odkryte ramiona, była idealnie dopasowana do ciała. Ale największe wrażenie robił syreni dół, którym wykończona była spódnica.

Kreacja, która nadawałaby się nawet na oskarową galę.

Dorota Gardias dobrała do niej złotą kopertówkę od Sabriny Pilewicz. 

Glamour, szyk i elegancja.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.