Marta Żmuda Trzebiatowska w odważnej zwiewnej sukni od Laurelle na urodzinach marki Apart

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Na balu marki Apart z okazji 40. urodzin, który odbył się we wtorek 28 lutego w Warszawie, pojawiła się również Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka znana szerokiej publiczności z ról w takich filmach jak Nie kłam, kochanie czy Och, Karol 2, na czerwonym dywanie wystąpiła w sukni od Laurelle.

Zwiewna kreacja była mocowana na szyi i miała bardzo odważny, głęboki dekolt, pod który aktorka nie mogła włożyć bielizny. Na szczęście, obyło się bez wpadki.

Suknia z peleryną miała na dekolcie i spódnicy srebrne cekinowe zdobienia w formie półksiężyców.

Marta Żmuda Trzebiatowska dobrała do niej proste srebrne sandałki i biżuterię marki Apart. Szczególnie spektakularne były pierścienie w formie motyli.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.