Ada Fijał niebanalnie połączyła paski w letnim komplecie marki Solar

Fot. Krystian Maj/FORUM

W środę 1 marca w Warszawie odbył się dzień prasowy marki Solar, na którym zaprezentowana została nowa kolekcja na Wiosnę-Lato 2017. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć polskich gwiazd. Wśród nich była Ada Fijał. 

Aktorka i piosenkarka, znana jest szerokiej publiczności z roli Igi Walawskiej w serialu Barwy szczęścia.

Na ściance fotoreporterskiej wystąpiła oczywiście w zestawie z nowej kolekcji Solar na Wiosnę-Lato 2017.

Aktorka znana jest z tego, że lubi bawić się modą, dlatego nie dziwimy się, że w niekonwencjonalny sposób połączyła ze sobą różne paski.

Wybrała letni biały komplet w granatowe cienkie paski. Do marynarki w stylu oversize dobrała spodnie z szerokimi nogawkami.

Ze względu na zimową aurę do zestawu dobrała biało-granatową koszulę, również w paski. Marynarka przewiązana w talii cienkim paskiem materiału, nieco zaburzyła proporcje sylwetki gwiazdy.

Stylizacji dopełniały srebrne botki na obcasie i masywne złote bransolety marki Apart.

Co sądzicie o tej stylizacji?

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.