Marcelina Zawadzka w żakardowym płaszczyku marki Solar. Zobacz, gdzie można go kupić

Fot. Krystian Maj/FORUM

Na dniu prasowym marki Solar, który odbył się w środę 1 marca w Warszawie, pojawiła się także Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 i prowadząca program Pytanie na śniadanie stacji TVP2. 

Na ściance fotoreporterskiej Marcelina Zawadzka wystąpiła oczywiście w płaszczyku marki Solar z najnowszej kolekcji na Wiosnę-Lato 2017.

Prosty żakardowy płaszczyk w piekny granatowo-niebiesko-szary geometryczny wzór jest zapinany na suwak. Można go kupić TUTAJ za 799 zł.

Marcelina Zawadzka dobrała do niego skórzane czarne rurki, mieniący się top w tym samym kolorze oraz welurowe botki peep toe z obcasami zdobionymi kryształkami.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.