Doda w sukience w stylu retro od Kamili Zielińskiej na premierze filmu “Wyklęty”

Fot. Michał Dyjuk/FORUM

Dorota Rabczewska ostatnio często bywa na ściankach fotoreporterskich. We wtorek 28 lutego pojawiła się na premierze filmu Wyklęty, która odbyła się w Kinotece. Wybrała na tę okazję fioletowo-szarą suknię od Kamili Zielińskiej. 

Suknia w stylu retro uszyta była z różnych materiałów. Pastelowo-fioletowa aksamitna góra tworzyła gorset sznurowany z tyłu. Spódnica z tweedu i zamszu miała wysokie rozcięcie na udzie.

Dorota Rabczewska dobrała do stroju szare zamszowe botki od Gianvito Rossiego z odkrytymi palcami.

Stylowo i oryginalnie.

Warszawa, 28.02.2017. Kinoteka. Premiera filmu “Wyklety”; nz Doda Dorota Rabczewska. Fot. Michal Dyjuk / FORUM

Warszawa, 28.02.2017. Kinoteka. Premiera filmu “Wyklety”; nz Doda Dorota Rabczewska. Fot. Michal Dyjuk / FORUM

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.