Pogodynka Polsatu Milena Rostkowska-Galant w czerwonej mini od Roberta Czerwika

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Dorota Gawryluk nie była jedyną gwiazdą, która wystąpiła w czerwieni na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat, która odbyła się w czwartek 2 marca w Warszawie. Na czerwoną kreację zdecydowała się również Milena Rostkowska-Galant, pogodynka stacji Polsat. 

Na prezentacji dziennikarka wystąpiła w satynowej sukience z falbaną na dekolcie, którą zaprojektował młody designer Robert Czerwik. 

Milena Rostkowska-Galant dobrała do niej złotą kopertówkę oraz proste szpilki w kolorze nude.

Jak Wam się podoba jej stylizacja?

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.