Paulina Drażba w garniturze od Thecadess na prezentacji nowej ramówki Polsat Cafe. Zobacz, gdzie można go kupić

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Na prezentacji wiosennej ramówki Polsat Cafe, która odbyła się w środę 8 marca w Warszawie, pojawił się również Paulina Drażba, gwiazda tej stacji. Prowadząca program Zoom na miasto wystąpiła na prezentacji w garniturze od Thecadess.

Wielobarwny komplet w kwiaty składał się z marynarki i spodni, a co ciekawe, w talii podkreślony był szerokim sznurowanym pasem w formie gorsetu.

Marynarka kosztuje 1590 zł i można ją kupić TUTAJ, a spodnie 990 zł i można je nabyć TUTAJ.

Paulina Drażba dobrała do stroju pomarańczowe zamszowe szpilki.

Zrobiło się cieplej i nasi celebryci coraz częściej decydują się na lekkie, kolorowe i wiosenne stylizacje.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.