Renata Kaczoruk w koronkowej mini od Zaquad na premierze “Ożenku”. Zobacz, gdzie kupić jej kreację

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Na premierze spektaklu Ożenek Gogola, która odbyła się w piątek 11 marca w Teatrze 6. Piętro w Warszawie, pojawiła się także Renata Kaczoruk ze swoim partnerem, Kubą Wojewódzkim. Nic dziwnego, skoro showman występuje w tym teatrze. 

Na premierze modelka wystąpiła w białej koronkowej sukience polskiej marki Zaquad. 

Zwiewna luźna sukienka ma małą stójkę, rozkloszowane rękawy i spódniczkę w formie falbany. Można ją kupić TUTAJ za 440 zł. Jest sprzedawana razem z halką.

Koronka to hit wiosenno-letniego sezonu w tym roku, o czym doskonale wie Renata Kaczoruk, pracując w branży modowej.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.