Anna Lucińska we wzorzystej bomberce od Reserved. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

We wtorek 14 marca w warszawskiej Sadybie odbyła się premiera polsko-czeskiej komedii romantycznej Wszystko albo nic. Zagrało w niej dwóch polskich aktorów: Michał Żebrowski i Paweł Deląg. Na premierze pojawiła się Anna Lucińska, aktorka i prowadząca program Dzień dobry, Polsko w TVP1. 

Anna Lucińska wystąpiła na imprezie w wiosennej casualowej stylizacji.

Jej podstawę stanowiła zielono-granatowa bomberka od Reserved w abstrakcyjne wzory.

Można ją kupić TUTAJ za ok. 160 zł.

Aktorka dobrała do niej kremowy prosty top, granatowe spodnie typu rurki i proste czarne szpilki.

Warszawa, 14.03.2017 r. Premiera filmu pt. “Wszystko albo nic”. N.z Anna Lucinska – aktorka. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Warszawa, 14.03.2017 r. Premiera filmu pt. “Wszystko albo nic”. N.z Anna Lucinska – aktorka. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.