Katarzyna Grabowska skradła show w seksownym kombinezonie od Papillon na prezentacji nowej ramówki TLC

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

W poniedziałek 13 marca w Warszawie odbyła się prezentacja nowej wiosennej ramówki stacji TLC. Nie mogło na niej zabraknąć nowej gwiazdy tej stacji, stylistki Katarzyny Grabowskiej, która poprowadzi program Jeżdżąca szafa Kasi. Stylistka zajmie się metamorfozą Polek. 

Zdecydowanie Katarzyna Grabowska skradła show na prezentacji ramówki. Wystąpiła w seksownym czerwonym kombinezonie od Papillon, który zaprojektował Przemek Gibaszewski.

Mocowany na szyi kombinezon miał głęboki dekolt w kształcie litery V i odkryte plecy.

Katarzyna Grabowska dobrała do niego cieliste zamszowe czółenka i piękną kolorową biżuterię.

Warszawa, 13.03.2017 r. Wiosenna ramowka telewizji TLC. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Warszawa, 13.03.2017 r. Wiosenna ramowka telewizji TLC. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.