Księżna Catherine w zielonym płaszczu od Catherine Walker w Dniu św. Patryka

Fot. Insight Media/FORUM

Książę William i księżna Catherine wybrali się z dwudniową wizytą do Francji. W piątek 17 marca spotkali się prezydentem Francji Francoise Hollandem w Pałacu Elizejskim. Ponieważ tego dnia wypadało narodowe święto Irlandii – Dzień św. Patryka, księżna Catherine wystąpiła w zielonej stylizacji.

Wybrała na tę okazję piękny zielony płaszcz od Catherine Walker, brytyjskiego domu mody, który ubierał kiedyś księżnę Dianę.

Piękny płaszcz w kolorze butelkowej zieleni miał aksamitny czarny kołnierzyk, mankiety i klapy od kieszeni.

Księżna Catherine dobrała do niego zamszowe zielone szpilki od Gianvito Rossiego.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.