Anna Starmach w dzianinowej sukience marki Diesel. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

We wtorek 28 marca w Warszawie odbyło się spotkanie z jurorami programu MasterChef Junior telewizji TVN. Nie zabrakło na nim oczywiście Anny Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera.

Ania Starmach zaprezentowała swoją szczupłą figurę w dzianinowej sukience marki Diesel.

Kolorowa kreacja w paski pochodzi z nowej kolekcji na Wiosnę-Lato 2017 i można ją nosić na kilka sposobów – z opuszczanymi ramionami, z bandanowymi skrzyżowanymi paskami na dekolcie lub niżej. Graficzne paski są sprytnie regulowane, dzięki czemu można stworzyć niepowtarzalny wygląd.

Sukienkę można kupić TUTAJ za 769 zł.

Stylizacji dopełniały proste czarne lakierowane szpilki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.