Nieudana stylizacja Charlize Theron w kwiecistej sukience od Gucciego na CinemaCon 2017

Fot. The Mega Agency/FORUM

Jedną z gwiazd, które pojawiły się na festiwalu CinemaCon 2017 w środę 29 marca w Las Vegas, była Charlize Theron. Aktorka wystąpiła na czerwonym dywanie w kwiecistej mini od Gucciego. 

Charlize Theron zaskakuje ostatnio zmianami swojego stylu. Niedawno wystąpiła w rockowej stylizacji, tym razem zdecydowała się na bardzo kobiecą i romantyczną.

Sukienka w fioletowe kwiaty pochodziła z kolekcji Wiosna 2017 Gucciego.

Chyba po raz pierwszy widzimy Charlize Theron w kwiecistej sukience.

Niestety, workowaty krój sukienki i szerokie rękawki nie sprzyjały sylwetce aktorki. Nadmiernie poszerzyły górną część ciała. Czyżby Charlize Theron usiłowała w ten sposób ukryć dodatkowe kilogramy?

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.