Świetna stylizacja Kourtney Kardashian w kobaltowym dresie od DKNY

Fot. AKM Images/FORUM

Kourtney Kardashian została zauważona przez paparazzich, jak odwoziła swojego syna Masona Disicka na zajęcia artystyczne we wtorek 28 marca w Los Angeles. Gwiazda reality show zdecydowała się na sportowy wygląd z odrobiną seksapilu.

Kourtney Kardashian zdecydowała się na dresowy komplet z DKNY, których pochodzi z nowej kolekcji Wiosna 2017. Składa się z kurtki pilotki oraz szerokich spodni z dużymi kieszeniami. Całość jest w pięknym kobaltowym kolorze.

Kardashianka dobrała do kompletu seksowny niebieski biustonosz, również od DKNY, oraz białe trampki.

Rzadko zachwycamy się stylizacjami siostry Kim Kardashian, ale trzeba przyznać, że w sportowym stylu wygląda najlepiej.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.