Charlize Theron w romantycznej stylizacji od Gucciego. Zobacz, gdzie kupić jej strój

Agencja FORUM

Nie mogło zabraknąć Charlize Theron na konferencji prasowej promującej film Szybcy i Wściekli 8, która odbyła się w czwartek 6 kwietnia w Madrycie. Aktorka gra w tym filmie rolę Cipher. 

Charlize Theron zdecydowała się tym razem na romantyczną i kobiecą stylizację od Gucciego. 

Wybrała elegancką kremową bluzkę zdobioną na dekolcie falbanami i czarną wstążką pod szyją. Można ją kupić TUTAJ za 1060 funtów.

Dobrała do niej prostą czarną spódnicę z kontrafałdami, która zamiast guzików miała złote główki tygrysa. Można ją kupić TUTAJ za 725 funtów.

Stylizacji dopełniały piękne ażurowe sandałki.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.