Jennifer Aniston w seksownej skórzanej mini od Brandona Maxwella na premierze serialu “Pozostawieni”

Fot. Capital Pictures, The Mega Agency/FORUM

Nie mogło zabraknąć Jennifer Aniston na premierze nowego sezonu serialu Pozostawieni, który odbył się we wtorek 4 kwietnia w Hollywood. Amerykańska aktorka towarzyszyła swojemu mężowi Justinowi Theroux, który gra w tej produkcji jedną z głównych ról.

Na imprezie Jennifer Aniston wystąpiła w skórzanej mini od Brandona Maxwella. Nie od dzisiaj znana jest miłość aktorki do małej czarnej, dlatego nikogo nie zaskoczył ten widok.

Sukienka pochodzi z kolekcji Jesień 2017 i ma asymetryczną górę z jednym rękawem oraz zdobienie na spódnicy. Wyglądała świetnie, chociaż kreacja była nieco zbyt opięta na niej i mogła zdecydować się na większy rozmiar.

Aktorka dobrała do sukienki seksowne sandałki od Gianvito Rossiego.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.