Macademian Girl w body od Saint Body na premierze kosmetyków. Zobacz, gdzie można je kupić

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

W środę 5 kwietnia w Warszawie odbyła się premiera linii kosmetyków Macademian Girl Makeup dla Paese Cosmetics, stworzona przez znaną blogerkę modową Tamarę Gonzales Pereę. 

Z tej okazji Macademian Girl wystąpiła w koralowym body od Saint Body z falbanami na dekolcie. Kosztuje 240 zł i można je kupić TUTAJ.

Macademian Girl dobrała do niego trójkolorową dzianinową spódnicę od Pinko.

Stylizacji dopełniały nabijane dżetami sandałki od River Island.

Warszawa, 05.04.2017 r. Premiera autorskiej kolekcji Macademian Girl Makeup. N.z Macademian Girl. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Warszawa, 05.04.2017 r. Premiera autorskiej kolekcji Macademian Girl Makeup. N.z Macademian Girl. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.