Jennifer Lopez w seksownym komplecie od Balmain i z nowym partnerem w Nowym Jorku

Fot. AKM Images, The Mega Agency/FORUM

Jennifer Lopez została zauważona przez paparazzich w poniedziałek 3 kwietnia w Nowym Jorku, jak wychodziła z budynku wraz ze swoim nowym partnerem, baseballistą Aleksem Rodriguezem.

Jak donoszą plotkarskie media, para tego dnia zaoganizowała pierwsze spotkanie ich dzieci – 9-letnich bliźniaków Jennifer oraz dwóch córek Aleksa.

Jennifer Lopez wyglądała oszałamiająco w czerwonym komplecie od Balmain, który pochodził z kolekcji Wiosna 2017.

Zestaw składał się w czerwonego krótkiego topu z szerokimi rękawami, który odsłaniał brzuszek gwiazdy, oraz obcisłych spodni w tym samym kolorze.

Stylizacji dopełniała beżowo-koralowa torba od Christiana Louboutina, nabijana ćwiekami.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.