Sofia Vergara w koronkowej, ręcznie szytej sukni, od swojej przyjaciółki Marthy Medeiros

Fot. The Mega Agency/FORUM

Sofia Vergara gra w filmie Bent, którego sceny są aktualnie kręcone w Rzymie. Z tej okazji wzięła udział w party w czwartek 6 kwietnia, na którym nie mogło zabraknąć kolumbijskiej aktorki. 

Sofia Vergara wystąpiła na ściance fotoreporterskiej w pięknej czarnej sukni od Marthy Medeiros, brazylijskiej projektantki, która otworzyła przed laty sklep w Los Angeles, właśnie z namowy swojej przyjaciółki Sofii Vergary.

Kreacja stworzona z ręcznie szytej koronki, miała piękne wycięcia na dekolcie w formie roślinnego wzoru i syreni dół z kilku falban. Jak zdradza projektantka, ta koronka jest tkana w najuboższym regionie Brazylii.

Na pierwszy rzut oka widać, że jest to kreacja wyjątkowa.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.