Klaudia Halejcio w błękitnej koronkowej mini od Mohito. Zobacz, gdzie ją kupić

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

Z okazji zbliżających się świąt w centrum handlowym Gocław już po raz kolejny odbyła się w sobotę 8 kwietnia Wielkanocna Akcja Charytatywna z udziałem gwiazd. W tym roku wzięła w niej udział Klaudia Halejcio, aktorka znana szerokiej publiczności z serialu Pierwsza miłość. 

Aktorka wystąpiła na tym wydarzeniu w ślicznej koronkowej mini od Mohito. Sukienka jest dostępna tylko w sklepach stacjonarnych. Ma prosty krój i delikatną falbankę zamiast rękawka.

Podobny model, ale w innym kolorze, można kupić TUTAJ za ok. 120 zł.

Klaudia Halejcio dobrała do niej błękitne lakierowane szpilki oraz metaliczną okrągłą torebkę na łańcuszku.

Aktorka wyglądała zjawiskowo w tej pięknej wiosennej stylizacji.

Błękit zawsze nastraja mnie optymistycznie, dlatego
to będzie mój ulubiony kolor tej wiosny

– zdradziła na Instagramie Klaudia Halejcio.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.