Modowa wpadka Charlize Theron w mrocznej kreacji od Diora na premierze filmu “Szybcy i Wściekli 8”

Fot. Reuters/FORUM

Charlize Theron dołączyła do innych gwiazd w sobotę 8 kwietnia na premierze filmu Szybcy i Wściekli 8, która odbyła się w sobotę 8 kwietnia w Nowym Jorku. Aktorka gra w tym filmie rolę Cipher. 

Na ściance fotoreporterskiej Charlize Theron wystąpiła w prześwitującej tiulowej kreacji od Christiana Diora, która pochodziła z kolekcji Jesień 2017.

Suknia zdobiona gwiazdkami, cekinami i kryształkami nieco zdeformowała sylwetkę gwiazdy. Jakby świecidełek zbyt mało, Charlize Theron dorzuciła do niej kilka mieniących się naszyjników.

Stylizacji dopełniały czarne muszkieterki oraz zabawna kopertówka.

Zbyt wiele akcesoriów i masywne buty spowodowały duży bałagan w tej stylizacji.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.