Bajecznie kolorowa stylizacja Magdy Gessler na wielkanocnym spotkaniu z prasą

Fot. Radosław Nawrocki/FORUM

We wtorek 11 kwietnia w restauracji U Fukiera w Warszawie odbyło się wielkanocne spotkanie z Magdą Gessler. Okazją była również nagranie 200. odcinka programu Kuchenne rewolucje. 

Prowadząca program Kuchenne rewolucje wystąpiła w bajecznie kolorowej stylizacji. Wybrała kolorową sukienkę w róże i geometryczne wzory z dużymi naszywanymi kieszeniami.

Do tego dobrała masywne sandałki, również w róże, na niebotycznej platformie.

Stylizacji dopełniały zdobione kolorowymi kryształkami okulary od Dolce&Gabbana, które pochodzą z limitowanej kolekcji Tropico Italiano.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.