Księżna Catherine w płaszczu od Catherine Walker i z kopertówką polskiej firmy Etui Bags

Fot. Reuters/FORUM

W wielkanocną niedzielę 16 kwietnia cała rodzina królewska zebrała się na zamku Windsor na mszy św. i uroczystym obiedzie. Wśród gości królowej Elżbiety II nie mogło zabraknąć księżnej Catherine i jej męża księcia Williama. Tym razem przybyli na uroczystość bez dzieci.

Księżna Kate wyglądała prześlicznie w białym płaszczu od Catherine Walker, który był szyty specjalnie na zamówienie księżnej. Pierwszy raz pojawiła się w nim w ubiegłym roku.

Catherine dobrała do niej kremowe szpilki od Ruperta Sandersona oraz kopertówkę polskiej marki Etui Bags z Poznania. Już po raz drugi księżna Cambridge wybrała torebkę polskiej firmy.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.