Paulina Drażba w stylizacji black&white od Thecadess na premierze kolekcji Badura Icons

Fot. Krzysztof Jarosz/FORUM

We wtorek 11 kwietnia w warszawie odbyła się prezentacji nowej kolekcji Badura Icons, zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką. Wśród wielu gwiazd, które pojawiły się na tej imprezie, była również Paulina Drażba, dziennikarka stacji Polsat Cafe. 

Na premierze butów Paulina Drażba wystąpiła w kontrastowym komplecie od Thecadess.

W zestawie był czarny jedwabny top bez rękawków, do którego dziennikarka dobrała białą koronkową spódnicę, marszczoną nad kolanem.

Paulina Drażba chyba lubi tę markę, bo niedawno wystąpiła w bajecznie korowym garniturze od Thecadess.

Jak Wam się podoba w wersji black&white?

Warszawa, 11.04.2017. Prezentacja kolekcji Badura Icons zaprojektowanej przez Anete Kreglicka. N.z Paulina Drazba. FOT. Krzysztof Jarosz / FORUM

Warszawa, 11.04.2017. Prezentacja kolekcji Badura Icons zaprojektowanej przez Anete Kreglicka. N.z Paulina Drazba. FOT. Krzysztof Jarosz / FORUM

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.