Gwen Stefani w białym komplecie od Self Portrait i w szpilkach od Christiana Louboutina

Fot. The Mega Agency/FORUM

Gwen Stefani została zauważona przez paparazzich w wielkanocną niedzielę 16 kwietnia, jak wybrała się ze swoimi synami do kościoła w Los Angeles. Gwiazda zdecydowała się na stylizację total white.

Podstawą stylizacji był biały komplet od Self Portrait. Zestaw składał się z koronkowej białej bluzki z długimi rękawami, do której Gwen Stefani dobrała białą mini zdobioną guzikami i kontrafałdami.

Stylizacji dopełniały czarne lakierowane szpilki od Christiana Louboutina. 

Nie jestem zwolenniczką zakładania białych rajstop do czarnych pantofli, trzeba jednak przyznać, że na Gwen Stefani ten zestaw nie wygląda tak kiczowato.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.