Jessica Alba w kontrastowym komplecie od Narciso Rodrigueza

Agencja FORUM

Jessica Alba była jedną z prelegentek na American Express Success Makers Summit 2017, który odbył się w poniedziałek 17 kwietnia w Nowym Jorku. Aktorka została zaproszona do udziału jako właścicielka odnoszącej sukcesy firmy The Honest Company, tworzącej ekologiczne produkty dla dzieci. Przedsiębiorstwo jest warte miliony dolarów. 

Na konferencji Jessica Alba wystąpiła w ciekawym komplecie od Narciso Rodrigueza. Komplet składał się z pomarańczowego jedwabnego topu bez rękawów, do którego aktorka dobrała czarne spodnie ze srebrnym pasem na nogawce.

Stylizacji dopełniały srebrne szpilki od Jimmiego Choo. 

Świetna odmiana po romantycznych sukienkach, w których aktorka pojawia się na imprezach.

 

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.