Selena Gomez w kwiecistej sukience od HVN na Coachella 2017. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. The Mega Agency/FORUM

Selena Gomez została zauważona na festiwalu muzycznym Coachella 2017 w sobotę 15 kwietnia. Piosenkarka wybrała się na niego ze swoim nowym chłopakiem – The Weekendem, z którym związek był do niedawna utrzymywany w głębokiej tajemnicy. 

Tego dnia na festiwalu Selena Gomez wystąpiła w błękitnej sukience od HVN, zdobionej w białe kwiatki. Do sukienki dobrała chustkę w ten sam wzór.

Letnią kreację można kupić TUTAJ za 445 dolarów.

Stylizacji dopełniały białe trampki marki Ash.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.