Melania Trump w wojskowym kostiumie od Altuzarry w Białym Domu

Fot. Reuters/FORUM

W czwartek 27 kwietnia Melania i Donald Trumpowie przyjmowali w Białym Domu prezydenta Argentyny Mauricio Macriego z żoną Julianą Awadą. Pierwsza Dama Ameryki, która skończyła dzień wcześniej 47 lat, zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją. 

Wybrała na tę okazję kostium od Altuzarry w kolorze khaki, który jest modny w tym sezonie. Garsonka była wyraźnie inspirowana wojskowym stylem. Miała duże kieszenie obramowane biało-czarną lamówką z wężowej skórki oraz spódnicę z asymetrycznym zapięciem na guziki.

Melania Trump dobrała do garsonki białe-szare szpilki, nawiązujące do koloru lamówek i paska w żakiecie.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.