Sofia Vergara w romantycznej kwiecistej sukience od Zimmermanna. Zobacz, gdzie można ją kupić

Fot. MAXPPP/FORUM

Sofia Vergara wróciła już z Rzymu, gdzie kręciła sceny do swojego nowego filmu. Paparazzi przyłapali aktorkę, jak wybierała się do restauracji La Scala w Beverly Hills. Gwiazda wyglądała pięknie w romantycznej sukni od Zimmermanna. 

Piękna beżowa sukienka miała delikatny pastelowy print w róże i zdobiona była modnymi w letnim sezonie falbankami – na rękawach i spódnicy.

Sukienkę można kupić TUTAJ za 1080 dolarów.

Sofia Vergara dobrała do niej świetne bezowe dodatki, które idealnie współgrały z romantyczną kreacją.

Ażurowa torba i takie same sandałki, doskonale skomponowane z nią, pochodziły z firmy Alaia.

.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.