Pippa Middleton w niebieskiej sukience od Erdem i sandałkach od Sandro. Zobacz, gdzie można je kupić

Fot. Backgrid/FORUM

Siostra brytyjskiej księżnej Catherine, Pippa Middleton, została zauważona przez paparazzich w piątek 5 maja w Londynie. Wracała wraz ze swoim narzeczonym Jamesem Matthewsem z gali ParaSnowBall 2017, która odbywała się w The Hurlington Club. 

Za dwa tygodnie para będzie miała ślub. Pippa Middleton wyglądała świetnie w niebieskiej sukience od Erdem. Można ją kupić TUTAJ za 2 tys. dolarów.

Sukienka pochodzi z kolekcji Wiosna 2017. Jest uszyta z organzy, ma kwiatowy print oraz biżuteryjne zdobienia w formie kwiatków – pod szyją i w miejscach, gdzie są kieszenie.

Pippa Middleton dobrała do kreacji niebiesko-czarne ażurowe sandałki od Sandro.

Buty można kupić TUTAJ za 385 dolarów.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.