Kate Bosworth w modnym płaszczu przeciwdeszczowym od Christophera Kane’a w lamparci wzór. Zobacz, gdzie go kupić

Fot. x17online/FORUM

Kate Bosworth została zauważona przez paparazzich w środę 3 maja na lotnisku w Los Angeles, jak wracała z mężem Michalem Polishem z krótkich wakacji. Amerykańska aktorka, znana z takich filmów jak Zaklinacz koni czy Zaginiona, wyglądała świetnie w płaszczu od Christophera Kane’a. 

Brązowy płaszcz w lamparci wzór kosztuje 1439 dolarów i można go kupić TUTAJ.

To klasyczny płaszcz od deszczu, transparentny, który pochodzi z nowej kolekcji Wiosna/Lato 2017.

Do płaszcza Kate Bosworth dobrała błękitny kombinezon od Tory Burch, zawiązywany w talii oraz zabawną torebkę od Christophera Kane’a, zdobioną kamieniami i wisiorkami.

Można ją kupić TUTAJ za 1245 dolarów.

Zdjęcia i grafiki wykorzystane w tym artykule pochodzą z zasobów Polskiej Agencji Fotografów FORUM, a ich wykorzystywanie jest równoznaczne z akceptacją „Ogólnych warunków zawierania umów licencji do publikacji zdjęć i grafik Polskiej Agencji Fotografów FORUM Sp. z o.o.”

Zapraszamy do korzystania z bogatej bazy zdjęć FORUM – newsowych, modowych, uchwyconych przez paparazzich, showbiznesowych, zdjęć celebrytów na bankietach i czerwonych dywanach. Dysponujemy bogatą ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych fotografii, dzięki współpracy z najlepszymi polskimi fotografami, a także z największymi międzynarodowymi agencjami prasowymi.

Zapraszamy do kontaktu: www.forum.com.pl

Dodaj komentarz


Możliwość komentowania jest wyłączona.